Polar minky i jego zastosowanie

Pamiętasz dotyk przytulanki, gdy usypiałaś przed snem? To były czasy. Chcesz, żeby to samo wrażenie zapamiętały Twoje dzieci? Oczywiście masz możliwość kupić tysiące przytulanek i miśków. Ale może warto pokusić się o zrobienie czegoś samemu? Może będzie to pamiątka, którą po Twoich dzieciach odziedziczą Twoje wnuki. To będzie coś wyjątkowego.

Polar minky dla Twojego Milusińskiego

Wybierając materiał na pluszową przytulankę dla swojego Maluszka, musisz wziąć pod uwagę przede wszystkim, czy ma odpowiednie atesty i może być używana przez dzieci. Materiał minky spełnia te zasadnicze warunki. Jest to jedna z najnowszych propozycji na polskim rynku, jednak nie ma obecnie nic lepszego dla Twojego Milusińskiego. I to nie tylko ze względu na atesty.

Minky – niezwykła miękkość bytu

Polar minky to przede wszystkim niezwykła, niespotykana do tej pory miękkość, którą pokocha nie tylko Twoje dziecko, ale także Ty sama. I dzięki temu pluszak minky stanie się ulubioną zabawką Twojego syna lub córki, z którą nie będzie chciał się rozstać. A nic nie zastąpi go przy zasypianiu.

Nie tylko na pluszaki

Materiał minky ma jednak szerokie zastosowanie. Nadaje się nie tylko na pluszaki minky. Możesz z niego zrobić cudownie miękką poszewkę na poduszkę i to nie tylko dla Twojego dziecka. Wyobraź sobie zaskoczenie Twoich znajomych, gdy na kanapie zagości coś tak przytulnego. I nie musisz obawiać się dziecinnych kolorów – jednie różu, niebieskiego, czy modnego obecnie miętowego. Hurtownia posiada polar minky w tak szerokiej gamie, że z pewnością znajdziesz coś dla “dorosłego” wnętrza.

Istnieje tylko jedno zagrożenie – goście tak się zakochają w Twoich poduszkach, że nie będziesz mogła ich wygonić.

Materiał minky hitem na kocyk

Oj z pewnością minky to idealny materiał na ciepły kocyk. Z jednej strony jest cieniutki i lekki, z drugiej natomiast, dzięki swojej strukturze materiał minky zapewnia odpowiednią dawkę ciepła. Nie musisz obawiać się, że kocyk będzie za krótki. Hurtownia oferuje polar minky na metry, dzięki czemu możesz wybrać idealny dla siebie rozmiar. A jedyna praca, to obszycie go.

A co powiesz na dywanik?

Ha! To też jest możliwe z materiałem minky. Możesz skorzystać z bogatej oferty wzornictw, ale do tego celu idealnie sprawdzi się Polar Minky Shaggy. Charakteryzuje się nieco dłuższym włosiem. Ale jest równie miękki i co ważne, po praniu nie zmienia swojej struktury. Hurtownia w tym wypadku także wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, oferując polar minky na metry. Nie musisz więc sama się męczyć, dostaniesz właściwe gotowy, unikalny dywanik, a drugiego takiego nie kupisz w żadnym sklepie. Zobacz więcej tkanin na w sklepie mimoza-tkaniny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *